Hakkımızda

 

Hakkımızda

 Patlatma Mozaikal.com  Marcamer Mermer Mad. İnş. Nak. Enerji Ürt. San. Tic. Ltd. Şti. nin daha çok müşteriye uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla ulaşabilmek  için kurduğu bir sitedir.

 1995 yılında Burdur Yeşilova’da faaliyere başlayan kuruluşumuz; 2007 yılında yeniden yapılanarak ürün yelpazesini patlama mozaik ile zenginleştirmiştir.

Mozaik patlatmada kusursuz işçiliği ile fark yaratan Marcamer Mermer Mad. İnş. Nak. Enerji Ürt. San. Tic. Ltd. Şti.  yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışma anlayışı ile doğal taşı yaşamınıza değer katmak için estetik, sanat ve kalitesiyle işlemektedir.

Yurt içi ve yurt dışında müşterilerine kaliteli ürünler sunan firmamız; uzun vadeli sağlam ve güvenilir ticari ilişkiler kurmayı ilke edinmiştir.

Zengin çeşitlilikle doğal taş koleksiyonuyla müşterilerine sayısız seçim olanağı sunan Marcamer Mermer Mad. İnş. Nak. Enerji Ürt. San. Tic. Ltd. Şti. asla taviz vermediği kalite anlayışı ve uygun fiyatları ile sektörde büyümesini sürdürmeye devam etmektedir.

Marcamer Mermer Mad. İnş. Nak. Enerji Ürt. San. Tic. Ltd. Şti. © 2018 Powered By OpenCart-TR